W naszej ofercie znajdą państwo zarówno mieszkania mieszkania, domy i lokale na sprzedaż. Zawsze dbamy o maksymalną ochronę interesów naszych klientów. U nas znajdziecie Państwo wykwalifikowanego pośrednika, który profesjonalnie i uczciwie zajmie się Państwa sprawą i przeprowadzi przez cały proces.

GWARANCJA bezpieczeństwa dzięki:

  • obsłudze prawnej Kancelarii Notarialnej
  • polisie OC Pośrednika w PZU
  • nie pobieramy żadnych dodatkowych i ukrytych kosztów, kupujący nie płaci prowizji
  • dla każdego zainteresowanego kredytem na zakup nieruchomości mamy przygotowaną specjalną ofertę Kredytu Hipotecznego.
Gdańsk Morena, ul. Bulońska

Gdańsk Morena, ul. Bulońska

18 październik 2019

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Gdańsku w dzielnicy Piecki-Migowo (Morena) na ul. Bulońskiej 6. Nieruchomość o powierzchni 65 m. Całość położona jest na 10 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1980r. z przepięknymi widokami na panoramę miasta.

Gdańsk Morena, ul. Warneńska

Gdańsk Morena, ul. Warneńska

23 marzec 2020

Zapraszamy idealna lokalizacja 74m, 4 pokoje w samym centrum Gdańskiej Moreny, jednak mieszkanie znajduje się w spokojnym i cichym miejscu.

Gdańsk Łostowice ul. Srebrna 30 m²

Gdańsk Łostowice ul. Srebrna 30 m²

27 marzec 2020

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Gdańsku w dzielnicy Łostowice na ul. Srebrnej. Dwu pokojowa nieruchomość o powierzchni 30 m² z balkonem, a także prywatnym miejscem parkingowym i piwnicą w cenie oferty. Całość położona jest na 2 pietrze w 4 pietrowym bloku z 2014r. Dojazd na wyższe piętra i do piwnicy cichobieżną windą.